10.3.2024


Sestra sympatie je od „Apolináře“

Máme novou Sestru sympatii za rok 2023!

Všechny aktuality

Rozhovor se Sestrou sympatie 2017 - Sárou Jánskou


Je léto, co vy a slunce? Jak moc se před ním chráníte?

Léto mám ráda, včetně vyhřívání se na pláži, takže ochranu před sluncem rozhodně nepodceňuji. Naštěstí jsem fototyp, který na popáleniny od slunce příliš netrpí, proto mi stačí používat opalovací krémy a kosmetiku s běžnými faktory. V letním období užívám jako doplněk stravy betakaroten, který přirozeně napomáhá zbarvit pokožku do bronzova. A nutností k vodě je pro mě vždy i veliký slamák a láhev s vodou!

 

Bez jakého kosmetického přípravku byste se neobešla?

Když pominu přípravky pro každodenní hygienu, bez kterých si život nedokážu představit ani na den, jako jsou pasta na zuby nebo šampon, tak nedám dopustit na pečující oleje. Pokud jde o kosmetiku, oceňuji praktičnost, a proto dávám přednost těm, které nejsou komedogenní, takže můžu tentýž přípravek používat na pokožku těla i obličeje. Je pak krásně hydratovaná, regenerovaná a oleje chytře pečují i o nedokonalosti, jako jsou strie nebo malé jizvičky.

Mezi mé kosmetické oblíbence patří ale parfémy. Na toaletním stolku mám vždy několik flakonů. Baví mě objevovat nové, ale k některým vůním a tónům se stále dokola vracím, protože mě charakterizují a připomínají mi milá setkání či události z minulosti.

 

Při výhře v soutěži Sestra sympatie jste mezi mnoha jinými cenami získala i balíček luxusní kosmetiky La Danza. Jaké pozorujete účinky?

Přiznám se, že jsem doposud neměla s tak přepychovou kosmetikou, jako je právě tato, zkušenost. Byla jsem nadšená už při rozbalování. Produkty značky La Danza mají luxusní design, který se rovná i jejich účinku na pleť. Přípravky mají svěží ovocnou vůni a aroma se mi nezdá vůbec umělé. V neposlední řadě oceňuji to, že v produktech nejsou přítomny parabeny. Skutečnost, že některé přípravky nebyly uloženy v plastu, ale v recyklovatelném skle, je pak příjemný bonus.

 

Na který z výrobků značky La Danza nedáte dopustit? Který se vám nejvíce osvědčil?

Naprosto nadšená jsem z čisticího bambusového gelu, který používám obden jako peeling nebo si s ním zpříjemňuji koupel jemnou masáží. Odstraňuje suchou kůži a po použití mám pocit čisté pokožky, která je mnohem příjemnější na dotek.

 

Jaké jsou výsledky péče? Pozorujete změnu?

Určitě ano. Pleť mám viditelně čistější a vyživenější. La Danzu jsem používala pravidelně, protože jsem se na každou aplikaci těšila. Tato kosmetika je zkrátka moc příjemná – jak provedením, tak účinkem.

 

Který přípravek si hodláte kupovat i nadále a rozhodně ho doporučujete?

Ráda bych si zase znovu pořídila ovocné osvěžující tonikum. Pleť je po něm ihned znatelně vláčnější a dobře připravená třeba pod make-up. Zdálo se mi, že tonikum reguluje kožní maz, takže se mi po něm tvář tolik neleskla.

www.beautyclub.cz